Towárníci

Známe se ješte z dob, kdy jsme po betonovém hřišti tahali kačera. Na počátku byla láska k betonu a touha mít svou vlastní továrnu.

Roky jsme strávili objevováním vlastností tohoto chladného materiálu. Byla to cesta polná pokusů a omylů, ale i úspěchů. Jen díky naší vytrvalosti teď šíříme lásku k betonu a vytváříme neobyčejné kusy, které ozdobí váš interiér v barvách, které prohřejí váš domov. Zkrátka jsme uzráli jako beton. Radim je kreativní esence. Denis je výkonný motor. Dohromady jsme Towárnící.

VÍCE O NÁS

DENIS

Denis jako malý snil o tom, že bude mít svou továrnu a všichni mu budou říkat pane továrníku. Vždycky to uměl s lidmi a od školy se věnuje stavebnictví. Jeho firma se zabývá vším od sanace terénu, po výškové práce.

Teď má Towárnu s dvojitým W a stará se o to, abyste z ní odcházeli vždy s úsměvem na tváři. Provází vás celým procesem výroby a snaží se, aby pro vás všechno od prvního e-mailu po instalaci betonového kousku u vás doma byl zážitek.

O RADIMOVI

Radim

Radim je mistr betonu. Počátek jeho vášn se váže k jedné technologické firmě, kde dlouho v Kopřivnici pracoval. Už tam ho lákala práce s betonem, takže když přišla zakázka na betonový produkt, který firma nebyla schopna vyrobit, začal přemýšlet. Miluje preciznost, přesto jeho prvním výrobkem z betonu byl kubistický květináč. Začal pracovat nejprve v garáži, potom se vydal na zkušenou do Ameriky, kde své dovednosti tříbil mimo jiné na školení ve firmě Trinic. Naučil se tam vidět beton v barevnějším světle.

Navrhuje pro vás originální a odvážné kousky. Míchá neobvyklé barvy a neustále posouvá hranice svého oblíbeného materiálu. Z obyčejného šedého betonu vykouzlí vždy něco, od čeho nemůžete odtrhnout očil. Radim si výsledek práce maluje v hlavě už od návrhu.

CHCI SVŮJ BETONOVÝ SKVOST